
Business Fashion Men's Alloy And Stainless Steel Band Quartz Watch With Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 72g |
Original: $3.45
-65%$3.45
$1.21More Images





Business Fashion Men's Alloy And Stainless Steel Band Quartz Watch With Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 72g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Weight | 72g |























