
Business Men's Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Three Eye Calendar And Roman Scale
Business Men's Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Three Eye Calendar And Roman Scale
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 75g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images















Business Men's Alloy Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Three Eye Calendar And Roman Scale
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 75g |





















