
Business Men's Multifunctional Waterproof Calendar Luminous Quartz Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
Business Men's Multifunctional Waterproof Calendar Luminous Quartz Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 178g |
Original: $29.06
-65%$29.06
$10.17More Images









Business Men's Multifunctional Waterproof Calendar Luminous Quartz Watch Zinc Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 178g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 178g |





















