
Business Simple Glittering Quartz Watch With Steel Band And Round Dial Made Of Alloy And Stainless Steel
Business Simple Glittering Quartz Watch With Steel Band And Round Dial Made Of Alloy And Stainless Steel
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |
More Images






Business Simple Glittering Quartz Watch With Steel Band And Round Dial Made Of Alloy And Stainless Steel
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 55g |





















