
Business Style Men's Wristwatch Metal Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
Business Style Men's Wristwatch Metal Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |
Original: $22.91
-65%$22.91
$8.02More Images










Business Style Men's Wristwatch Metal Case Imitation Leather Strap Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pads And Bridge Protectors |
| Dial Diameter | 47Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 200g |





















