
Business Style Rectangular Dial Stainless Steel Men's Watch With Double Calendar And Waterproof Feature
Business Style Rectangular Dial Stainless Steel Men's Watch With Double Calendar And Waterproof Feature
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45.2 |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 133g |
Original: $12.19
-65%$12.19
$4.27More Images







Business Style Rectangular Dial Stainless Steel Men's Watch With Double Calendar And Waterproof Feature
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45.2 |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 133g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Butterfly Double Snaps |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 45.2 |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 133g |





















