Cartoon Silicone Alloy Student Watch With Square Dial And Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Original: $18.89
-65%$18.89
$6.61More Images
Cartoon Silicone Alloy Student Watch With Square Dial And Mineral Strengthened Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 50g |























