
Cartoon Style Alloy Women's Diamond Bracelet Watch Jewelry
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $3.51
-65%$3.51
$1.23More Images









Cartoon Style Alloy Women's Diamond Bracelet Watch Jewelry
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 23Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Cartoon |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |























