
Casual Belt Quartz Watch Retro Style Square Shape For Men And Women Alloy Alloy Case Stainless Steel Buckle
Casual Belt Quartz Watch Retro Style Square Shape For Men And Women Alloy Alloy Case Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images













Casual Belt Quartz Watch Retro Style Square Shape For Men And Women Alloy Alloy Case Stainless Steel Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |





















