
Casual Quartz Watch For Men And Women Abs Case Tpu Strap Stainless Steel Buckle Acrylic Mirror Round Dial Spiral Crown Pin Buckle
Casual Quartz Watch For Men And Women Abs Case Tpu Strap Stainless Steel Buckle Acrylic Mirror Round Dial Spiral Crown Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 43Mm Height 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 33g |
Original: $10.38
-65%$10.38
$3.63More Images










Casual Quartz Watch For Men And Women Abs Case Tpu Strap Stainless Steel Buckle Acrylic Mirror Round Dial Spiral Crown Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 43Mm Height 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Abs |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 43Mm Height 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Student |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 33g |





















