
Casual Universal Quartz Watch With Plastic Case Iron Belt And Stainless Steel Buckle Round Dial
Casual Universal Quartz Watch With Plastic Case Iron Belt And Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images









Casual Universal Quartz Watch With Plastic Case Iron Belt And Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Iron Belt |
| Style | Casual |
| Weight | 50g |





















