
Casual Women's Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 50g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images




Casual Women's Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Round |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 50g |





















