
Chic Style Geometric Square Tassel Double Layer Titanium Steel Necklace With Electroplating For Girls
Chic Style Geometric Square Tassel Double Layer Titanium Steel Necklace With Electroplating For Girls
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Dripping Oil |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43More Images




Chic Style Geometric Square Tassel Double Layer Titanium Steel Necklace With Electroplating For Girls
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Dripping Oil |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,Dripping Oil |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Chic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























