
Christmas Necklace Alloy Soft Pottery Rice Beads Geometric Pendant For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Weight | 18g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images








Christmas Necklace Alloy Soft Pottery Rice Beads Geometric Pendant For Women
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Simple |
| Weight | 18g |























