
Copper Fruit And Flower Patterned Bracelet With Zirconia For Women
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Fruit,Flower |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Original: $5.13
-65%$5.13
$1.80More Images








Copper Fruit And Flower Patterned Bracelet With Zirconia For Women
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Fruit,Flower |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet,Anniversary Celebration |
| Pattern | Fruit,Flower |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Flower |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |























