
Copper Geometric And Drop Shape Tassel Earrings Set With Diamonds For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Minimalist |
| Weight | 57g |
Original: $3.46
-65%$3.46
$1.21More Images








Copper Geometric And Drop Shape Tassel Earrings Set With Diamonds For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Minimalist |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Palace Style,Minimalist |
| Weight | 57g |























