
Copper Geometric Rhombus Zircon Earrings Set With Diamonds For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images








Copper Geometric Rhombus Zircon Earrings Set With Diamonds For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Rhombus,Geometric Type |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 14g |























