
Copper Inlaid Zircon Sweet Fruit Shape Drop Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit,Drop Shape |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images










Copper Inlaid Zircon Sweet Fruit Shape Drop Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit,Drop Shape |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit,Drop Shape |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Sweet,Fruit,Food |
| Weight | 5g |























