
Copper Motherofpearl Clover Flower Earrings And Necklace Set With Zirconia Highend Fashion
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images








Copper Motherofpearl Clover Flower Earrings And Necklace Set With Zirconia Highend Fashion
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants Flowers |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | High-End Feel,Plants Flowers |
| Weight | 33g |























