
Copper String Of Pearls Love Fruit Geometric Heart Shape Pendant Women's Fashion Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 27.5g |
Original: $4.11
-65%$4.11
$1.44More Images








Copper String Of Pearls Love Fruit Geometric Heart Shape Pendant Women's Fashion Necklace
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 27.5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Fruit,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 27.5g |























