
Copper Zirconia Hollow Gourd Women's Earrings With Flower And Geometric Pattern Sophisticated Style
Copper Zirconia Hollow Gourd Women's Earrings With Flower And Geometric Pattern Sophisticated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Zirconia |
| Style | Sophisticated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 39g |
Original: $3.95
-65%$3.95
$1.38More Images





Copper Zirconia Hollow Gourd Women's Earrings With Flower And Geometric Pattern Sophisticated Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Zirconia |
| Style | Sophisticated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 39g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technique | Zirconia |
| Style | Sophisticated,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 39g |























