
Couple Casual Alloy Quartz Watch With Round Dial Stainless Steel Clasp Genuine Leather Strap Mineral Strengthened Glass Mirror
Couple Casual Alloy Quartz Watch With Round Dial Stainless Steel Clasp Genuine Leather Strap Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |
Original: $2.47
-65%$2.47
$0.86More Images








Couple Casual Alloy Quartz Watch With Round Dial Stainless Steel Clasp Genuine Leather Strap Mineral Strengthened Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 29g |























