
Couple Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Oval Dial Business Style Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |
Original: $10.76
-65%$10.76
$3.77More Images
















Couple Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Oval Dial Business Style Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |





















