
Couple Quartz Watch Stainless Steel Belt Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Luminous Leisure Style
Couple Quartz Watch Stainless Steel Belt Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Luminous Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Original: $11.52
-65%$11.52
$4.03More Images





Couple Quartz Watch Stainless Steel Belt Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof Luminous Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 120g |





















