
Couple Quartz Watches Square Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Stainless Steel Buckle Casual Style Waterproof
Couple Quartz Watches Square Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Stainless Steel Buckle Casual Style Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Original Steel Buckle,Double Snap Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Medium Size 31Mm Small Size 28Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | First Layer Belt,Solid Steel Belt,Solid Steel Belt With Five Beads |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 30g |
Original: $20.23
-65%$20.23
$7.08More Images



























Couple Quartz Watches Square Zinc Alloy Case Mineral Tempered Glass Mirror Stainless Steel Buckle Casual Style Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Original Steel Buckle,Double Snap Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Medium Size 31Mm Small Size 28Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | First Layer Belt,Solid Steel Belt,Solid Steel Belt With Five Beads |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Original Steel Buckle,Double Snap Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Medium Size 31Mm Small Size 28Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | First Layer Belt,Solid Steel Belt,Solid Steel Belt With Five Beads |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 30g |





















