
Couple Ring Titanium Steel Stickman Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Pair Of Rings,Couple Style |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Pair Of Rings |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $0.85
-65%$0.85
$0.30More Images




Couple Ring Titanium Steel Stickman Geometric Pattern Electroplated
| Gender | Pair Of Rings,Couple Style |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Pair Of Rings |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Pair Of Rings,Couple Style |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Pair Of Rings |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























