
Couple Rings Stainless Steel Geometric Electroplating Zircon Jewelry
| Gender | Couple's Ring,Couple Style |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Couple's Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images










Couple Rings Stainless Steel Geometric Electroplating Zircon Jewelry
| Gender | Couple's Ring,Couple Style |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Couple's Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Couple's Ring,Couple Style |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 11. |
| Style | Couple's Ring |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















