
Couple Vintage Square Quartz Watches Waterproof Zinc Alloy Case Stainless Steel Buckle Mineral Tempered Glass Mirror
Couple Vintage Square Quartz Watches Waterproof Zinc Alloy Case Stainless Steel Buckle Mineral Tempered Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt,Steel Belt |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images






















Couple Vintage Square Quartz Watches Waterproof Zinc Alloy Case Stainless Steel Buckle Mineral Tempered Glass Mirror
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt,Steel Belt |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle,Butterfly Double Snap |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt,Steel Belt |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 32g |





















