Couple Watch Set Alloy Case Silicone Strap Magnetic Heart Casual Style Round Dial
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |
Original: $4.43
-65%$4.43
$1.55More Images
Couple Watch Set Alloy Case Silicone Strap Magnetic Heart Casual Style Round Dial
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 34Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 300g |























