
Couple's Business Style Alloy Case Stainless Steel Strap Rectangle Dial Watch With Printed Logo
Couple's Business Style Alloy Case Stainless Steel Strap Rectangle Dial Watch With Printed Logo
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Square Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $9.05
-65%$9.05
$3.17More Images










Couple's Business Style Alloy Case Stainless Steel Strap Rectangle Dial Watch With Printed Logo
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Square Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Square Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















