
Couple's Leisure Style Alloy Watch With Round Dial
| Buckle Material | Strap |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images















































Couple's Leisure Style Alloy Watch With Round Dial
| Buckle Material | Strap |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Strap |
|---|---|
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 35Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 40g |























