
Cross Necklace Copper Retro Style Electroplated For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $1.71
-65%$1.71
$0.60More Images






Cross Necklace Copper Retro Style Electroplated For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























