
Decorative Men's Belt Watch Stainless Steel Strap And Case Round Dial Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |
Original: $3.15
-65%$3.15
$1.10More Images



Decorative Men's Belt Watch Stainless Steel Strap And Case Round Dial Business Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |





















