
Digital Watch Tpu Strap Stainless Steel Ring Acrylic Mirror Round Simple Natural Couple
| Case Material | Stainless Steel Inner Ring + Abs Shell |
|---|---|
| Dial Diameter | Women's Mm,Men's 49.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 57g |
Original: $16.24
-65%$16.24
$5.68More Images









Digital Watch Tpu Strap Stainless Steel Ring Acrylic Mirror Round Simple Natural Couple
| Case Material | Stainless Steel Inner Ring + Abs Shell |
|---|---|
| Dial Diameter | Women's Mm,Men's 49.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel Inner Ring + Abs Shell |
|---|---|
| Dial Diameter | Women's Mm,Men's 49.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Couple |
| Mirror Material | Acrylic Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Strap Material | Tpu |
| Style | Simple,Natural |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 57g |





















