
Doctor Hat Necklace Jewelry Stainless Steel Titanium Steel Ushaped Electroplating O Word Chain Unisex Versatile
Doctor Hat Necklace Jewelry Stainless Steel Titanium Steel Ushaped Electroplating O Word Chain Unisex Versatile
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Versatile |
| Weight | 4g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images







Doctor Hat Necklace Jewelry Stainless Steel Titanium Steel Ushaped Electroplating O Word Chain Unisex Versatile
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Versatile |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Versatile |
| Weight | 4g |























