🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Doublelayer Imitation Pearl Jewelry Set With Stars Sun And Moon Clouds Universe Pattern Electroplated Bracelet And Necklace For Women
Doublelayer Imitation Pearl Jewelry Set With Stars Sun And Moon Clouds Universe Pattern Electroplated Bracelet And Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 8g |
Select Color
From $0.98
Original: $2.79
-65%Doublelayer Imitation Pearl Jewelry Set With Stars Sun And Moon Clouds Universe Pattern Electroplated Bracelet And Necklace For Women—
$2.79
$0.98More Images






Doublelayer Imitation Pearl Jewelry Set With Stars Sun And Moon Clouds Universe Pattern Electroplated Bracelet And Necklace For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Stars,Sun And Moon,Clouds,Universe |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | High-End Feel,Minimalist |
| Weight | 8g |























