
Ear Bone Stud Earrings Stainless Steel Copper Resin Flower Geometric Diamond Inlaid
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Original: $2.49
-65%$2.49
$0.87More Images









Ear Bone Stud Earrings Stainless Steel Copper Resin Flower Geometric Diamond Inlaid
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Resin |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |























