
Earring Bat Wing Zircon Copper Inlaid Heart Shaped Stainless Steel Geometric Pattern
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images




















Earring Bat Wing Zircon Copper Inlaid Heart Shaped Stainless Steel Geometric Pattern
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Pastoral Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 1g |























