
Earrings Copper Heart Bow Inlaid Zircon Fresh Sweet Cool Girl Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.44
-65%$1.44
$0.50More Images






Earrings Copper Heart Bow Inlaid Zircon Fresh Sweet Cool Girl Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart,Bow |
| Style | Small Fresh,Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























