
Earrings Copper Inlaid With Pearls Light Luxury Style Heart Bow Drop Shape
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 15g |
Original: $3.32
-65%$3.32
$1.16More Images

















Earrings Copper Inlaid With Pearls Light Luxury Style Heart Bow Drop Shape
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Drop Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Inlaid With Pearls |
| Weight | 15g |























