
Earrings Copper Zircon Geometric Inlay Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,3M,4M,5M,6M,7M,8M,9M |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.23
-65%$1.23
$0.43More Images




Earrings Copper Zircon Geometric Inlay Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,3M,4M,5M,6M,7M,8M,9M |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,3M,4M,5M,6M,7M,8M,9M |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlay |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 5g |























