
Earrings Imitation Pearls Bow Tie Geometric Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $0.96
-65%$0.96
$0.34More Images







Earrings Imitation Pearls Bow Tie Geometric Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























