
Earrings Mixed Material Inlaid Ruby Geometric Flower Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mixed Material |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.42
-65%$2.42
$0.85More Images























Earrings Mixed Material Inlaid Ruby Geometric Flower Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mixed Material |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Mixed Material |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Style | Japan And South Korea |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























