
Elegant Imitation Pearl Beaded Multilayer Hiphop Women's Necklace With Geometric Pattern And Cross Chain And Electroplating Design
Elegant Imitation Pearl Beaded Multilayer Hiphop Women's Necklace With Geometric Pattern And Cross Chain And Electroplating Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images





Elegant Imitation Pearl Beaded Multilayer Hiphop Women's Necklace With Geometric Pattern And Cross Chain And Electroplating Design
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 27g |























