
Elegant Oval Tiger Eye Women's Niche Light Luxury Maillard Style Alloy Necklace With Ball Chain And Electroplating
Elegant Oval Tiger Eye Women's Niche Light Luxury Maillard Style Alloy Necklace With Ball Chain And Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images









Elegant Oval Tiger Eye Women's Niche Light Luxury Maillard Style Alloy Necklace With Ball Chain And Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Maillard Style,Geometry |
| Weight | 10g |























