
Exaggerated Bohemian Cross Shell Multilayer Alloy Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
Exaggerated Bohemian Cross Shell Multilayer Alloy Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images








Exaggerated Bohemian Cross Shell Multilayer Alloy Necklace With Animals Zodiac Pattern And Electroplating Treatment
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























