
Exaggerated Hammered Metal Flower Geometric Pendant Clavicle Necklace Iron Alloy Material With Electroplating
Exaggerated Hammered Metal Flower Geometric Pendant Clavicle Necklace Iron Alloy Material With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 29g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images












Exaggerated Hammered Metal Flower Geometric Pendant Clavicle Necklace Iron Alloy Material With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Plants Flowers |
| Weight | 29g |























