
Fabric Flower Lace Ghost Flower Necklace With Geometric Design For Women
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Flowers |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $1.46
-65%$1.46
$0.51More Images


















Fabric Flower Lace Ghost Flower Necklace With Geometric Design For Women
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Flowers |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Line |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Fabric |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Pendant Material | Flowers |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Weight | 30g |























