
Fabric Handmade Flower Brooch Duckbill Clip Pin Dual Purpose
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Fabric,Dual Purpose Brooch |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 53g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images








Fabric Handmade Flower Brooch Duckbill Clip Pin Dual Purpose
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Fabric,Dual Purpose Brooch |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 53g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Fixed |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Fabric,Dual Purpose Brooch |
| Occasion | Personalized Trend |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Flower |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 53g |























