
Fashion Alloy Square Hollow Bracelet Quartz Watch With Rhinestones And Retro Temperament For Female
Fashion Alloy Square Hollow Bracelet Quartz Watch With Rhinestones And Retro Temperament For Female
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 22.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 125g |
Original: $19.26
-65%$19.26
$6.74More Images







Fashion Alloy Square Hollow Bracelet Quartz Watch With Rhinestones And Retro Temperament For Female
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 22.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 125g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary |
| Dial Diameter | 22.5Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 125g |























